Rehm race days: Cartagena 1 Feb - Permanente Tagesauswertung (21.02.2020 10:00) / Date: 21.02.2020 15:25:10

Pos StartNo. Name Nat. Class Laps Diff.-time
1 66 Hintermeyer, Peter D !!!Langstrecke! 37 5:03:34.147
2 22 Demianiuk, Przemyslaw P !!!Crazy Old Me 36 4:35:28.227
3 80 Bertola, Edoardo I !!!Freie Klasse 35 4:04:42.684
4 74 Sanson, Jean Jacques FR !!!Crazy Old Me 35 4:56:19.964
5 223 Feigl, Filip CZ !!!Freie Klasse 35 4:36:46.840
6 40 von Hahn, Jan D !!!Crazy Old Me 35 4:43:05.120
7 969 Sama, Claudio D !!!Crazy Old Me 34 4:38:28.519
8 8 GERHARD D !!!Crazy Old Me 34 4:21:27.931
9 3 Lykke Nessjoen, Jonathan N !!!Langstrecke! 33 3:46:21.748
10 10 Woehrle, Timo D !!!Freie Klasse 33 4:40:24.488
11 278 Knudsen, Loke DK !!!Freie Klasse 33 4:41:56.635
12 125 Meazza, Oscar I !!!Freie Klasse 33 4:55:46.373
13 112 Agazzi, Michel I !!!Freie Klasse 33 4:53:36.148
14 71 Bayer, Philipp D !!!Freie Klasse 33 4:57:52.337
15 221 Traenklein, Michael D !!!Freie Klasse 32 3:46:41.837
16 96 Jacky I !!!Langstrecke! 32 4:52:53.894
17 334 Niedermeier, Robert D !!!Crazy Old Me 32 4:21:14.159
18 53 Kovacs, Balint HU !!!Freie Klasse 31 3:44:41.363
19 143 Bidault, Isabelle F !!!Ladies Cup!! 31 4:40:59.929
20 888 Larsen, Stig DK !!!Crazy Old Me 31 4:41:28.851
21 77 Landgraf, Christian D !!!Crazy Old Me 31 4:52:32.190
22 16 Delbeke, Eric LUX !!!Crazy Old Me 31 4:41:04.725
23 56 Wieth, Michel-Caspar D !!!Freie Klasse 30 4:18:57.170
24 230 Feigl, Petr CZ !!!Freie Klasse 30 4:35:44.470
25 60 Lund Jensen, Jim DK !!!Crazy Old Me 29 3:44:58.427
26 98 Rembeck, Christian D !!!Crazy Old Me 29 3:41:40.396
27 52 Salome, Mathieu FR !!!Freie Klasse 29 3:44:57.485
28 13 Ulkowski, Grzegorz CZ !!!Crazy Old Me 29 4:33:42.482
29 424 Bujoczek, Artur CZ !!!Freie Klasse 29 4:15:03.919
30 2 Koenig, Kevin D !!!Langstrecke! 29 4:19:42.228
31 84 Apfelboeck, Franz D !!!Freie Klasse 29 4:42:23.845
32 48 Smit, Peter NL !!!Freie Klasse 29 4:42:05.222
33 54 Eklund, Anton S !!!Langstrecke! 29 5:03:04.692
34 9 Eklund, Filip SE !!!Freie Klasse 29 5:03:05.825
35 999 Bidault, Philippe F !!!Crazy Old Me 28 3:44:15.072
36 23 Vasilev, Alex RU !!!Freie Klasse 28 3:43:47.336
37 31 Truglio Beumont, Lydia F !!!Langstrecke! 28 4:42:21.125
38 27 Sobczyk, Pawel CZ !!!Crazy Old Me 28 4:18:34.997
39 148 Eklund, Calle SE !!!Freie Klasse 28 4:42:32.165
40 167 Calmon, Katy F !!!Langstrecke! 27 3:02:22.813
41 4 Hundhammer Hjortland, Ove N !!!Freie Klasse 27 3:42:53.213
42 75 Klos, Wojciech CZ !!!Freie Klasse 27 4:18:35.482
43 590 Medici, Piero I !!!Crazy Old Me 27 4:55:03.972
44 33 Pennanen, Timo FIN !!!Crazy Old Me 27 3:31:45.456
45 123 Theimel, Reinhold D !!!Crazy Old Me 27 3:31:53.463
46 43 Streifeneder, Lukas D !!!Langstrecke! 26 3:43:42.649
47 154 Olsen, Lukas DK !!!Langstrecke! 26 3:45:45.387
48 38 Harig, Christian D !!!Crazy Old Me 26 4:39:47.785
49 50 Normi E !!!Crazy Old Me 26 3:40:29.469
50 99 Kuester, Dirk D !!!Crazy Old Me 26 4:50:58.347
51 29 Rusthen, Mia NO !!!Ladies Cup!! 26 4:53:00.340
52 26 Aldrian, Johann A   25 4:04:14.009
53 198 Shumilin, Mikhail RU !!!Freie Klasse 25 3:42:27.129
54 210 Ourednicek, David CZ !!!Crazy Old Me 25 3:43:46.329
55 155 di Gregorio, Domenico I !!!Crazy Old Me 25 4:58:18.242
56 669 Kiegerl, Markus A !!!Über 750!!! 25 3:30:21.454
57 7 Seppo, Siven FIN !!!Crazy Old Me 24 3:31:49.411
58 93 Steidele, Andreas D !!!Freie Klasse 24 4:41:28.071
59 76 Eades, Christopher GB !!!Crazy Old Me 23 4:21:11.287
60 141 Steinmayr, Philipp A !!!Freie Klasse 22 3:45:39.756
61 21 Stubbs, Roger     22 5:03:17.611
62 14 Eros I !!!Freie Klasse 22 4:21:25.397
63 175 Carnevalini, Marco I !!!Freie Klasse 21 5:00:13.948
64 81 Semenovich, Evgenii RU !!!Freie Klasse 21 4:20:26.846
65 19 Gordeiichuk, Aleksandr RU !!!Freie Klasse 20 3:22:26.158
66 20 Bayer, Raphael D !!!Langstrecke! 20 3:38:20.019
67 212 Stepanovsky, Jiri CZ !!!Crazy Old Me 20 3:38:19.244
68 55 Tulubyev, Aleksii RU !!!Langstrecke! 20 3:38:47.675
69 311 Pandino I !!!Langstrecke! 20 4:32:34.896
70 11 Deplano, Guy FR !!!Crazy Old Me 19 4:50:34.887
71 70 Erkinger, Christian A !!!Crazy Old Me 19 3:28:33.086
72 73 Stanky D !!!Langstrecke! 19 4:36:33.221
73 24 Poldi D !!!Crazy Old Me 18 2:32:53.106
74 136 Valsangiacomo, Tim CH   18 3:36:33.407
75 224 Nichetti, Giancarlo I !!!Freie Klasse 18 4:32:38.272
76 89 Zhuk, Vitaliy RU !!!Freie Klasse 17 3:19:14.494
77 178 Krey, Nicklas S !!!Freie Klasse 16 3:35:38.035
78 65 Pipez RU !!!Freie Klasse 15 1:48:39.665
79 30 Arnoldi, Diego I !!!Crazy Old Me 15 4:41:54.690
80 36 Valsangiacomo, Giuseppe CH !!!Crazy Old Me 14 3:36:41.136
81 177 Geiger, Anton D !!!Freie Klasse 13 1:35:35.788
82 158 Svec, Jan CZ !!!Freie Klasse 12 1:21:44.490
83 612 Jägerhans D !!!Crazy Old Me 11 3:13:38.957
84 622 Arnautov, Alexey RU !!!Crazy Old Me 11 1:01:08.177
85 111 Alexseeva, Yulia RU !!!Ladies Cup!! 8 1:17:32.836
86 44 Fagan, Alastair GB !!!Langstrecke! 8 4:21:09.654
87 444 Mayorov, Dimitry RU !!!Crazy Old Me 6 10:36.022
88 39 Incognito I !!!Freie Klasse 5 9:39.233